Obchodní zástupce - Energetika

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - Energetika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost ComTrust, zabývající se zprostředkováním prodeje, příjmeme obchodního zástupce pro péči o stávající klienty. Do našeho portfólia patří několik významných partnerů z různých odvětví. např. energetika, elektrokomunikace, pojištění, IT služby a další. Obory, do kterých můžete při naší spolupráci proniknout, jsou od ryze obchodních, až po specializované. Nezáleží nám na letité praxi. U nás se hodnotí odhodlání a snaha úkoly proaktivně řešit.

Nabízíme
- Nadstandartní finanční ohodnocení: Fixní plat 20.000 Kč/měs. + bonusy
- Benefitní program
- Po dobu zaškolení vyplácena fixní mzda
- Firemní telefon
- Po zapracování firemní automobil i k soukromému užívání
- Karierní růst a osobní rozvoj
- Pravidelné školení zdarma
- Mladý kolektiv
- Firemní akce (motokárová liga, pravidelné sportovní aktivity,...)
Požadujeme
- Minimálně SŠ vzdělání
- Obchodního ducha
- Komunikativnost
- Reprezentativní vzhled a vystupování
- Ambiciózní cíle
- Chuť stále se učit a vzdělávat
- Praxe v oboru vítána a zvlášť ohodnocena
Životopisy zasílejte na email: personal@comtrust.cz
Při splnění požadavků na tuto pozici Vás kontaktujeme zpět s termínem pracovního pohovoru.
CATCH THE CHANCE
Team ComTrust, s.r.o.
www.ComTrust.cz
Volné místo obchodní zástupce - energetika pro lokalitu Brno.