Pracovník mechanické dílny ( nástrojař, strojní zámečník )

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Pracovník mechanické dílny ( nástrojař, strojní zámečník ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadujeme :
*SŠ vzdělání (nástrojář/zámečník)
*Pracovní zkušenost ve strojírenském a elektrotechnickém průmyslu (min. 5 let).
*Zkušenosti se čtením a používáním technických podkladů, zpracovávat jednoduché náčrty k doplnění technologického postupu, rozměřovat a orýsovávat materiály
*Strojně zpracovávat součásti, a to řezáním, frézováním a soustružením
*Časovou flexibilitu
pracovní náplň:
*Výroba, preventivní údržba, čištění a opravy přípravků/nástrojů
*Zodpovědnost za opravy a správný chod
Technická podpora výroby (vymyslet a načrtnout jednoduché typy přípravků)
*Účast na zlepšování práce
*Zodpovědnost za svěřené úkoly
nabízíme:
*příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
*adekvátní finanční ohodnocení
*široká odborná základna v rámci holdingu
*zaměstnanecké benefity
Volné místo pracovník mechanické dílny ( nástrojař, strojní zámečník ) pro lokalitu Jablonec nad Nisou.