TECHNICKÝ/-Á ŘEDITEL/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TECHNICKÝ/-Á ŘEDITEL/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNICKÝ/-Á ŘEDITEL/-KA - vysoce kvalifikovaný/-á odborník/-ce
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned
- Náplň práce: zabezpečuje a organizuje předvýrobní činnosti ve společnosti v oblasti technologie, konstrukce a nákupu dle požadavků zákazníka a přímo řídí tyto útvary, zajišťuje technickou přípravu výroby v požadovaných termínech, aktivně řeší problémy při zhotovování zakázek i v průběhu výroby, navrhuje nápravná opatření při reklamačním řízení, organizuje nákup materiálu a řeší včasnost a kvalitu jeho dodávek
- Požadujeme: VŠ/SŠ stroj. zaměření s praxí ve vedoucí pozici min. 5 let, podmínkou perfektní znalost technické dokumentace a technologie výroby tlakových nádob, ocelových konstrukcí, orientace v oblasti svařování při výrobě svařenců a konstrukcí, znalost práce na PC vč. konstr. programů, AJ alespoň středně pokročile, orientace ve strojním zařízení a nových technologiích, schopnost jednat se zaměstnanci a vést kolektiv podřízených, organizační schopnosti, důslednost, spolehlivost, odolnost vůči stresu
- Nabízíme: podnikové stravování, dovolená navíc
- Kontakt: 498 776 719 (pí. Bednářová, DiS), e-mail: bednarova@exconsteel.cz
Volné místo technický/-á ředitel/-ka pro lokalitu Hradec Králové.