MISTR

  • Libáň

Pracovní místo ( MISTR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadujeme min. SŠ vzdělání, komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou, praxi na podobné pozici min. 3 roky, zkušenost s vedením lidí, komunikativní, energickou osobnost, týmového ducha, dobrou znalost práce na PC, ŘP sk. B. Náplň práce: podílení se na řízení svěřeného provozu (zodpovědnost za cca 80 pracovníků), vedení Vedoucích výrobních týmů a tým seřizovačů, spolupráce s provozním technologem a specialistou kvality, zodpovědnost za plnění plánu výroby, zodpovědnost za efektivní využívání strojů, materiálu a personáních zdrojů, v případě problému zodpovědnost za identifikaci příčin a jejich odstranění, zpracování hlášení a reporty za svěřenou oblast, podílení se na kontinuálním zlepšování procesů. Společnost nabízí: zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti, možnost dalšího osobního a profesionálního rozvoje, moderní pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody (13. plat, mimořádné bonusy, týden dovolené navíc...), platové ohodnocení dle zkušeností, místo pracoviště Libáň, nástup ihned nebo dle dohody. V případě zájmu nás nejprve kontaktujte e-mailem - zašlete životopis na e-mailovou adresu: repkova@kompetenz.cz
Volné místo mistr pro lokalitu Libáň.