SALES MANAGER/OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Liberecký kraj

  • Liberec

Pracovní místo ( SALES MANAGER/OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro Liberecký kraj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- komunikace s novými i stávajícími klienty, firemní klientela
- příprava podkladů a analýz pro jednání s klienty
- realizace obchodu a následného servisu
- osobní a profesní rozvoj
Požadujeme:
- tah na branku, obchodního ducha
- aktivní přístup, zájem o práci s lidmi
- komunikativnost
- samostatnost, zodpovědnost
- chuť dále se rozvíjet a růst
- praxe v obchodě výhodou
- min. SŠ
- řidičský průkaz skupiny B
Místo je vhodné i pro absolventy středních škol nebo absolventy vysokých škol
Nabízíme:
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- systém školení a vzdělávání hrazený společností
- atraktivní ohodnocení, pro nové spolupracovníky podpora v prvním roce 100.000 - 340 000 Kč
- příspěvek na telefon, notebook
- možnost operativního leasingu hrazen zaměstnavatelem
- vysoce motivující benefity a podpůrné programy (manažerské bonusy, příspěvky na nové auto, zájezdy)
- možnost osobní seberealizace a kariérního růstu – manažerská pozice
- zázemí kanceláře - telefon, internet, počítač
- svobodné povolání - nezávislost, časová flexibilita
Volné místo sales manager/obchodní zástupce pro liberecký kraj pro lokalitu Liberec.