řidič MKD

  • Strakonice

Pracovní místo ( řidič MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Řidič MKD se základní ADR - na HPP
Jedná se o práci v zemích EU (Francie, Anglie, Benelux, Španělsko, Německo, Rakousko, Itálie). Turnusy 4 týdny v práci, 2 týdny doma, možnost prodlou žení na 6+2, 8+2, 10+2 nebo zkrácení na 2+2 dle dohody. Vozový park se skládá z Mercedes-Benz Actrosů a MANů TGX.
Nástup do práce ve Strakonicích, na místo výkonu práce se řidiči dopravují firemním mikrobusem (nejčastěji do Strasbourgu). Dodržujeme AETR a nástup je možný ihned.
POŽADAVKY: základní ADR na plachty, praxi s návěsy min. 1 rok po Evropě, základní znalost NJ nebo AJ, digitální kartu řidiče, profesní průkaz a platné doklady, umět se orientovat v Evropě vlastní navigací či mapami, důslednost, zodpovědnost, příjemné vystupování u zákazníků.
Nabízíme: za odpracovaný kalendá řní měsíc 43000 Kč (skládá se ze základu 10400 CZK před zdaněním a diet), střídání řidičů firemním mikrobusem.
KONTAKT: životopisy zasílejte na e -mail info@ric-service.cz nebo volejte po-pá 9:00-15:00 na číslo 774753982. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo řidič mkd pro lokalitu Strakonice.