PAYABLES/RECEIVABLES/GL Accountants needed - up to 55 000CZK/m

Pracovní místo ( PAYABLES/RECEIVABLES/GL Accountants needed - up to 55 000CZK/m ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do you like numbers, working with data, and analysis? Do you have a financial educational background or experience?
You react to vocabulary such as ACCOUNTS PAYABLES, RECEIVABLES, PAYMENTS, CASH APPLICATION, COLLECTION or INVOICING?
Then you found the right job advertisement.

One of our most ...

Další volná místa

Dělník na úseku pálených lupků Požadujeme výpis z rejstříku trestů. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 603940603 (čtvrtek 11:00-13:00 hod.) Volné místo dělník na úseku pálených lupků pro lokalitu Nové Strašecí.
PARNA - DAN s.r.o. Nové Strašecí, Inzerováno včera

montážní dělníci montující mechanická zařízení Pracoviště: Rokycanská č.p. 204, Hrádek Požadavky: základní vzdělání, možnosti bez vzdělání, nutná dobrá fyzická kondice, pravidelná docházka, a zodpovědnost Nabízíme: platové ohodnocení: od 21.000,- Kč do 24.000,- Kč/měs., dotované závodní ...
MONTEFERRO HRÁDEK a. s. Hrádek, Inzerováno včera

Samostatný technolog - metalurg Místo výkonu práce: Zbiroh, Sládkova č.p. 219 Náplň práce: Samostatné řešení technologie výroby a normování práce při výrobě zápustkových výkovků za tepla z oceli. Samostatné řešení technologie výroby tepelného zušlechťování ocelových materiálů při ...
ZBIROVIA, a.s. Zbiroh, Inzerováno včera