JUNIOR ÚČETNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč

Pracovní místo ( JUNIOR ÚČETNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ jazyk? Nabízíme nástup ihned, moderní pracovní prostředí, moc dobrou kávu a bezva kolektiv! Jsme otevřeni jak absolventům, tak zkušeným kandidátům!

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Skvělá šance pro absolventy se znalostí cizích jazyků! Chceš získat výjimečnou šanci a praxi v mezinárodním prostředí? Rád používáš cizí jazyky? Můžeš získat příležitost a projevit svůj talent v různých oborech (finance, obchod,zákaznický servis, HR, logistika, administrativa a mnoho dalších ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod. Máte zájem získat zkušenosti v oblasti podnikových financí? Jste časově flexibilní? Nabízíme skvělou příležitost získat praxi ve finančním oddělení mezinárodní společnosti. Na pozici PODPORA FINANČÍHO ODDĚLENÍ budete mít na starosti: * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno včera

Junior účetní Jste čerstvý absolvent v oblasti financí nebo již dokonce máte jistou zkušenost s účetnictvím? Pokud máte zájem nastartovat svou další kariéru, baví Vás práce s čísly a chcete být součástí mezinárodní společnosti, pak se neváhejte ozvat. Stačí umět ...