JUNIOR ÚČETNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč

Pracovní místo ( JUNIOR ÚČETNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ jazyk? Nabízíme nástup ihned, moderní pracovní prostředí, moc dobrou kávu a bezva kolektiv! Jsme otevřeni jak absolventům, tak zkušeným kandidátům!

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Pracovníci přípravy tisku požadujeme zhodnocení časových materiálních požadavků na kompletaci DTP a formátovací úkoly, oprava formátování již hotových překladů, dobrá znalost Word, InDesign, Photoshop IIustrator , praxi z oboru, komunikativní , flexibilní , pečlivost důraz ...
Ripid, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Účetní všeobecní místo výkonu práce: Lublanská 5/57, 120 00 Praha 2 kontakt: alina@pragaseminar.ru znalost ruštiny, A.J. znalost daňvé problematiky, znalost zpracování vákazů a daňových přiznání , práce s DS , jednání s úřady , podmínkou znalost ve zpracování ...

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví Znalost arabštiny a francouzštiny jazyka na úrovni rodilého mluvčího; Pokročilá znalost angličtiny; Stredni odborne vzdelani; Volné místo ostatní specialisté v oblasti účetnictví pro lokalitu Praha.
ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny