JUNIOR ÚČETNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč

Pracovní místo ( JUNIOR ÚČETNÍ SPECIALISTA - až 35 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáš práci v oblasti financí či účetnictví? Rád(a) bys pracoval(a) v mezinárodním prostředí a denně využíval(a) ANGLICKÝ jazyk? Nabízíme nástup ihned, moderní pracovní prostředí, moc dobrou kávu a bezva kolektiv! Jsme otevřeni jak absolventům, tak zkušeným kandidátům!

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Mzdoví účetní, personalisté Pozice: mzdoví účetní, personalisté OC Komplexní zpracování mezd zaměstnanců, komunikace se státní správou (soc. poj., zdrav. poj., fin. úřad), zpracování pracovních smluv, ukončení pracovních poměrů, roční vyúčtování, lékařské prohlídky, docházkový ...
PAC Hořovice s.r.o. Příbram, Inzerováno před 2 dny

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky Místo výkonu práce: Sokolovská 669/136E, Praha 8 Kontaktní osoba: Mgr. Červenková Monika, Tel.: 724604654, E-mail: monika.cervenkova@gefco.net UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: - praxe s programy Excel, Hyperion - angličtina - aktivní - výhodou ...
GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Účetní VŠ, (výhodou ACCA) - Min. 3 roky let zkušeností ve financích a účetnictví - Znalost SAP výhodou - Velmi dobrá znalost MS Excel - AJ, další jazyk výhodou. Zaměstnanecké výhody:5 týdnů dovolené, sick days, kafeterie, stravenky, roční bonus, příspěvek ...
GUERBET CZECH REPUBLIC s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny