Senior Team/Operations Manager - International company

Pracovní místo ( Senior Team/Operations Manager - International company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
We are seeking candidates for the role of Senior Team/Operations Manager, which is a position which involves overseeing the Transaction Risk Management Systems team. Your main responsibility is to make sure the team is running as well as it possibly can.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

IT Junior Consultant with French Are you looking for a career in one of the largest IT companies in the world? Are you a French speaker and a fast learner? Then read more and do not miss your chance! Your main responsibilities will be:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

HR junior Recruiter with ENGLISH - great chance! Hi! Are you looking for a job in HUMAN RESOURCES and you are a fresh graduate - no experience needed! We are looking for YOU !!! Join our international team ! Your responsibilities will be:

Vývojáři webu a multimédií (.NET Developer (API)) Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Melková Jana, tel.: 703 183 509, e-mail: jana.melkova@neoris.com Požadujeme zanalosti a zkušenosti s vývojem informačních systémů, pracovních procesů zavedených u nadnárodních korporací. Nutná znalost těchto ...
Neo Visionaries Czech s.r.o. Praha, Inzerováno včera