Senior Team/Operations Manager - International company

Pracovní místo ( Senior Team/Operations Manager - International company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
We are seeking candidates for the role of Senior Team/Operations Manager, which is a position which involves overseeing the Transaction Risk Management Systems team. Your main responsibility is to make sure the team is running as well as it possibly can.

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

Quality Specialist Kontakt pro uchazeče: emailem na marta.csakvari@sap.com - zkušenost s administrací Linux, především s RHEL nebo CentOS - zkušenosti s Apache, Apache Tomcat - zkušenost s Windows 2008 nebo 2012 Server a IIS administrace - network troubleshooting - ...
Concur (Czech) s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Procurement Resource Supplier with Italian Amazing opportunity for young professionals to join a well-known international company. We are looking for driven candidates with a passion for procurement.Our client is a popular company that operates in most of the world’s countries. Their ...
Grafton Recruitment s.r.o. Střížkov, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Financial Reporting & Accounting PROFESSIONAL, up to 60 000CZK Do you have previous experience working as an accountant/general ledger specialist/bookkeeper or in financial controlling?Are you seeking a role in open-minded environment that allows employees to learn and grow within the company?Do you ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny