Adecco Plzeň

Kontrolor kvality

Referenční číslo: 75515

KONTROLOR KVALITY

ODVĚTVÍ: automotive
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Spolupráce při stanovování měřících metod a vypracovávání měřících postupů
- Měření výrobků a kontrola výrobních procesů podle technické dokumentace
- Provádění analýz vadných dílů

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ technického směru
- Praxe na obdobné pozici podmínkou, případně je pozice vhodná pro absolventa VŠ strojní
- Znalost strojní výkresové dokumentace
- Znalost základních měřících metod ve strojírenství
- Základní znalost AJ
- Znalost MS Office
- Ochota pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční)
- Samostatnost, aktivní přístup, spolehlivost

NABÍZÍME:
- Zázemí zahraniční výrobní společnosti
- Práce v čistém moderním pracovním prostředí
- Dobré platové odhodnocení
- 13. plat
- Příplatky za noční směny a víkendy
- Osobní ohodnocení – až 25% základního platu
- Příspěvky na stravování, na dopravu
- Příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
- Dotace na jazykové kurzy
- Finanční odměny za věrnost firmě
- 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kontrolor kvality

Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Management
Pozici nabízí: Adecco Plzeň
Internet: www.adecco.cz

Zadavatel: Personální Agentura
Telefon: 377 221 174

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ADECCO spol.s r.o.
Informace
Adecco je na trhu v České republice již od roku 1992. V r. 2010 máme 13 poboček a on-site pracovišť u klientů v ČR. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce.