KVALITY SPECIALISTA – ING.

  • Cheb

Pracovní místo ( KVALITY SPECIALISTA – ING. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: kvalita, výroba
LOKALITA: Cheb
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zodpovědnost za vztah se zákazníkem, dodržení jeho specifických požadavků, a dalších předpisů pro automobilový průmysl
- Sledování a vyhodnocování ukazatelů kvality, dle potřeby zavedení nápravných a preventivních opatření
- Vystavuje PPAP dokumentaci pro zákazníka
- Řešení reklamací souvisejících s neshodnou výrobou, nebo dodávanými díly, koordinuje analýzu a odstranění příčin problémů
- Tvorba a aktualizace řízené dokumentace včetně plánů kontrol, PFMEA, technologických schémat, pracovních pokynů, reakčních plánů atd.

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
- Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
- Znalost systému řízení jakosti a základních nástrojů řízení kvality (PPAP,FMEA, SPC, MSA)
- Aktivní znalost anglického jazyka – schopnost domluvit se
- Aktivní znalost MS Office
- Zodpovědnost, flexibilita, analytické schopnosti

NABÍZÍME:
- Smlouva na dobu neurčitou a zajímavé finanční ohodnocení
- Práce v moderním prostředí nově vznikající společnosti
- Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti výrobního charakteru
- Příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 817 242.