Výrobní inženýr

  • Cheb

Pracovní místo ( Výrobní inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝROBNÍ INŽENÝR

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Cheb
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Spolupráce při návrhu výrobních zařízení
- Implementace výrobních zařízení do výrobního procesu a jejich optimalizace
- Tvorba a správa procesní dokumentace

POŽADUJEME:
- VŠ vzdělání technického směru (Chemicko-technologické výhodou)
- Dobrá znalost AJ – schopnost domluvit se
- Znalosti a zkušenosti s průmyslovou automatizovanou výrobou vítány
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Znalost CAD výhodou
- pozice je vhodná i pro absolventy

NABÍZÍME:
- Smlouva na dobu neurčitou a zajímavé finanční ohodnocení
- Práce v moderním prostředí nově vznikající společnosti
- Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti výrobního charakteru
- Příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 817 242.