LEAN/PROCESS SPECIALISTA

  • Domažlicko

Pracovní místo ( LEAN/PROCESS SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Domažlicko
NÁSTUP: ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Přímá komunikace se zákazníkem, odsouhlasení plánu dodávek se zákazníky, dodavateli, výrobou, komunikace problémů s kvalitou
- Kontaktní osoba pro dotazy externích obchodních partnerů
- Podávání permanentních zpráv o operativním řízení
- Organizace, vedení a podpora externích školení pro LEAN, Teambuilding, Analýzy procesů a sestavování profilu požadavků pro tato školení
- Technické a obchodní překlady
- Plánování layoutu výroby, správa výrobních, měřících a organizačních zdrojů

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- Několik let zkušeností s ERP systémem
- Zkušenosti s výrobními procesy a analýzami
- Základní znalosti techniky řešení problémů
- Min. 3 roky praxe při uplatňování Lean techniky (6S, Muda, Kaizen…)
- Přímá podpora lean managementu
- prokazatelná znalost: ISO 9001, 14001
- prokazatelná znalost: PPS, MS Office, Visio¨
- Nezávislost a samostatnost
- Učenlivost
- Ochota komunikovat na všech úrovních

NABÍZÍME:
- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- 4 týdnů dovolené, 13.plat

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com , nebo volejte na tel. 725 817 242.