ASISTENT/KA PRODEJE

Pracovní místo ( ASISTENT/KA PRODEJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímáte se o gastronomii, vaření, stolování a dokonce i o design? Máte aktivní a kreativní přístup k práci?
Staňte se součásti společnosti, která je na trhu už 20 let a ve svém oboru zastupuje téměř 30 světových značek.
Na kamennou pobočku přímo v Brně se hledá:

PRACOVNÍK PRODEJNY – NÁSTUP IHNED - BRNO

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zodpovědnost za prodej zboží pro přípravu potravin/nápojů, vaření, stolování a pro domácnost (krátký/dlouhý týden)
• Prezentace firmy a jejich produktů zákazníkovi
• Poskytování poradenství
• Zajištění běžného chodu prodejny
• Zodpovědnost za převzetí zboží a dekoraci prodejny

POŽADUJEME:

• SŠ vzdělání
• Zkušenosti s přímým prodejem PODMÍNKOU
• Orientace na zákazníka a na výsledky
• Proaktivní přístup k práci, komunikativnost, flexibility
• Schopnost obchodního vyjednávání a perfektní prezentační dovednosti

NABÍZÍME:

• Motivující finanční ohodnocení
• Možnost dalšího osobního rozvoje
• Práce v přátelském kolektivu
• Místo pracoviště: Brno
• Nástup: Ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jejich shromažďováním a zpracováním za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměs