Konzultant OOPP

Pracovní místo ( Konzultant OOPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete se stát součástí týmu obchodníků, kteří rádi pomáhají najít ty nejvhodnější řešení pro své klienty?

Pošlete nám svůj životopis na pozici:

OBCHODNÍ KONZULTANT PRO MEZINÁRODNÍ FIRMU

NÁPLŇ PRÁCE:

· Vyhledávání nových obchodních příležitosti (vyjednávání obchodních / cenových podmínek)
· Péče o aktuální koncové zákazníky (analýza požadavků a návrh vhodných řešení)
· Prezentace firmy a jejich produktů / novinek u zákazníka
· Průzkum konkurence a trhu
· Spolupráce na tvorbě marketingové strategii
· Vedení reportů obchodních výsledků

POŽADUJEME:

· SŠ vzdělání
· Zkušenosti na obchodní pozici
· Orientace v oblasti ochranných pomůcek a bezpečnosti práce
· Aktivní přístup k zákazníkům
· Orientace na cíl a výborné výsledky, tah na branku, týmový hráč
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Velmi zajímavé motivující finanční ohodnocení (fixní mzda a bonusy na základě výsledků)
· Služební automobil, mobil, notebook
· 5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport karta
· Školící program, vzdělávací kurzy,
· Místo pracoviště: region Jižní Moravy
· Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních údajů souhlasíte s jeji