Manažer oddělení technologie

Pracovní místo ( Manažer oddělení technologie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: technika
LOKALITA: Rokycansko
NÁSTUP: dle dohody

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zodpovědnost za návrhy nových výrobních procesů
- Vedení cca 12 podřízených
- Vedení týmu zaměřeného na návrh výrobních procesů pro nové výrobky nebo staví nové stroje nebo pracoviště
- Aplikace poznatků ze ostatních poboček a z vývoje
- Zodpovědnost za technické aspekty i budget

POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání technické směru
- Praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku podmínkou
- Zkušenosti s návrhem výrobních procesů v automotive
- Dobrá komunikativní znalost AJ nutností
- Zkušenost s vedením lidí
- Aktivní přístup, organizační a komunikační schopnosti

NABÍZÍME:
- Uplatnění na zajímavé nově vzniklé pozici
- Stabilní práci v perspektivní rostoucí automotive společnosti
- Velmi dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- Věrnostní příspěvek
- Zaškolení, možnost dalšího rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.