Vedoucí konstrukce

Pracovní místo ( Vedoucí konstrukce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovali jste během své praxe na projektech v oblasti zakázkové výroby?
Měli jste odpovědnost za tím konstruktérů?
Chtěli byste se ve své kariéře posunout dál a prokázat své dosavadní zkušenosti na zajímavé pozici?
Pošlete nám Váš životopis na pozici:

MANAŽÉR ODDĚLENÍ KONSTRUKCE
NÁPLŇ PRÁCE:

· Tvorba návrhů nových produktů v CAD programech
· Spolupráce na projektech v oblasti konstrukce
· Analýza navrhovaných postupů, jejich zlepšování
· Jednání se zákazníky ohledně technických podmínek a tvorba cen zakázek
· Zpracování technické dokumentace
· Organizace práce týmu (cca 8 konstruktérů)

POŽADUJEME:

· VŠ vzdělání – strojírenství
· Dlouholeté zkušenosti na obdobné pozici v oblasti konstrukce
· Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
· Znalost 3D CAD programu
· Organizační schopnosti, aktivní přístup k práci
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Motivující finanční ohodnocení
· Stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu
· Spolupráce na zajímavých projektech
· 5 týdnů dovolené
· Místo pracoviště: Jihomoravský kraj (na dojezd od Brna)
· Nástup: dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj životopis v češtině ve Wordu na email lucia.citriakova@adecco.com nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Poskytnutím osobních úd