Generální ředitel

Pracovní místo ( Generální ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte pracovní pozici, kde byste byli zodpovědný za vedení společnosti ve spolupráci s finančním ředitelem a řediteli divizí, podíleli se na řešení strategického plánu a rozvoji obchodu ve firmě?

Pro stabilní výrobně obchodní firmu hledáme kandidáta, který má zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců, má manažerské dovednosti na vysoké úrovni a jeho úspěchem jsou prokazatelné výsledky v oblasti obchodu.

ŘEDITEL VÝROBNĚ OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI (STROJÍRENSTVÍ) - BRNO

NÁPLŇ PRÁCE:

· Zodpovědnost za operativní a strategické řízení obchodně výrobních divizí
· Nastavení procesů (stabilizace a optimalizace procesů)
· Řešení strategického plánu / expanze na nové trhy
· Zodpovědnost za dosažení stanovených výsledků
· Spolupráce s dalšími společnostmi v rámci holdingu
· Vedení týmu – cca 60 zaměstnanců
· Pracovní cesty (i do zahraničí)
· Reportování jednateli

POŽADUJEME:

· VŠ vzdělání
· Zkušenosti na obdobné pozici (min. 5 let)
· Technický background
· AJ na aktivní úrovni
· Výborné komunikační dovednosti
· Obchodní cit, reprezentativní vystupování, silnou osobnost
· Řidičský průkaz (sk. B)

NABÍZÍME:

· Velmi motivující platové ohodnocení
· Manažerské benefity, včetně služebního automobilu
· Perspektivní uplatnění v stabilní prosperující společnosti
· 5 týdnů dovolené
· Možnost výběru mezi firemním stravováním nebo příspěvkem na stravenky
· Zajímavé sportovní, společenské akce a možnosti dalšího vzdělávání
· Místo pracoviště: Brno
· Nástu