Asistent/ka personálního oddělní - ŘÍČANY

Pracovní místo ( Asistent/ka personálního oddělní - ŘÍČANY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máš již praxi v administrativě a zajímá Tě oblast personalistiky? Chtěl/a by sis v tomto směru budovat kariéru? Chtěl/a bys působit ve stabilní firmě s přátelským kolektivem?

Pokud ANO, neváhej se ozvat! Právě obsazujeme na pozici "Asistent/ka personálního oddělení"!

A co bude Tvou náplní práce?

* Administrativa personálních procesů (pracovní smlouvy, dodatky, ukončení)
* Správa databáze zaměstnanců
*Nábor zaměstnanců (inzerce, předvýběr kandidátů, účast na pohovorech)
* Reporting
* Komunikace napříč společností

MZDA: dle Zkušeností
LOKALITA - Říčany
NÁSTUP: Dohodou