HR & Finance Director

Pracovní místo ( HR & Finance Director ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti na vedoucí pozici z finančního oddělení? Vybíral/a jste si do svého týmu zaměstnance osobně? Angličtina pro Vás není problém a nebojíte se přijímat nové výzvy?

Pokud máte ambice nastavovat nové procesy a strategie ve firmě a máte silné přesvědčovací dovednosti, hledáme právě Vás!

Do mezinárodní firmy v oblasti marketingu hledáme nového "HR & Finance Directora."

Co bude Vaší náplní práce jako HR & Finance Director?

FINANCE
* Zodpovědnost za celkové účetní a daňové výstupy společnosti
* Měsíční účetní uzávěrky
* Tvorba finančního plánu (analýzy, controlling, reporting)
* Organizace statutárního auditu PWC
* Cash flow a FXC opatření

HR
* Zodpovědnost za veškerou HR agendu
* Zodpovědnost za pracovně právní dokumentaci
* Řešení personální politiky společnosti a jednotlivých personálních procesů
* Schvalování metodik náboru, školení, odměňování zaměstnanců a motivačních programů
* A jiné..

NÁSTUP: Dohodou