Key Account Manager (IT business) pro veřejný sektor

Pracovní místo ( Key Account Manager (IT business) pro veřejný sektor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you experienced sales person? Did you have sales experience within IT industry? Would you like to work for a global employer?

For our client – that is specialized in digital network, cybersecurity and hybrid cloud solutions we are looking fora suitable candidates for position KEY ACCOUNT ...

Další volná místa

RESTAURANT MANAGER RESTAURANT MANAGER Kontakt: pí Ing. Milada Muchnová, tel: 353 348 560, 731 429 019, e-mail: personalni@bristolgroup.cz Životopisy zasílejte na uvedený e-mail. - SŠ vzdělání v oboru gastronomie - praxe ve stravovacím provozu - velmi dobrá znalost RJ, ...
BRISTOL a.s. Karlovy Vary, Inzerováno včera

Exportní manager Požadujeme: výborná znalost RJ - rodilý mluvčí, praxi na vedoucích pozicích. Nabízíme: závodní stravování, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Kontakt: e-mailem lenka.kutkova@pivobakalar.cz Volné místo exportní manager pro lokalitu Rakovník.
Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s. Rakovník, Inzerováno před 2 dny

Nejvyšší představitelé velkých společností a institucí místo výkonu práce: Průmyslová 1060, Bítozeves - Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems nástup ihned náplň práce: vedení chodu výrobní firmy, jednání na nejvyšší úrovni. Specifikace: AJ a NJ - rodilý mluvčí, praxe na pozici Plant Managera v ...
Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. Bitozeves, Inzerováno před 5 dny