Grafton Recruitment s.r.o. FINANČNÍ ŘEDITEL - výrobní společnost

FINANČNÍ ŘEDITEL - výrobní společnost

Pracovní náplň
-řídí, organizuje a kontroluje činnost finanční účtárny a oddělení controllingu
-zodpovídá za měsíční a roční finanční závěrky a měsíční reporting do centrály
-spolupodílí se na řízení společnosti
-zodpovídá za veškeré finanční a daňové operace, styk s bankami a úřady
-shromažďuje, analyzuje a vyhodnocuje finanční údaje
-zodpovídá za přípravu kompletní prognózy a budgetu společnosti a obhajuje jej v centrále
-zodpovídá za zpracování finančních analýz dle požadavků vedení společnosti
-pracoviště v Praze

Požadavky
-VŠ vzdělání ekonomického směru
-min. praxe 5 let s účetnictvím a controllingem ve výrobní firmě
-analytické schopnosti, znalost finančních a daňových procesů
-velmi dobrou znalost SAP (podmínka)
-velmi dobrou znalost práce s počítačem (Microsoft Office, Word, Excel, elektronická pošta)
-komunikativní znalost angličtiny
-aktivní, samostatný typ se smyslem pro zodpovědnost a manažerským potenciálem
-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dovolenou
- penzijní/životní pojištění
- automobil, mobilní telefon, notebook
- příspěvek na stravování
- sleva na firemní výrobky a služby
- kurzy a školení
- zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: FINANČNÍ ŘEDITEL - výrobní společnost

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Lokalita: Praha
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.