ASISTENT/KA týmu auditorů - MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

Pracovní místo ( ASISTENT/KA týmu auditorů - MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PŘÍLEŽITOST začít kariéru v PRESTIŽNÍ poradenské společnosti je tu a Vaše výborná znalost ANGLICKÉHO jazyka Vám pomůže! Pokud máte již nějaké zkušenosti jako ASISTENT/KA, čtete dále, co bude Vaší náplní práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Kontrolor kvality|směnný provoz|až 50 000 Kč! Hledá se KONTROLOR KVALITY do německé výrobní společnosti! Potřebujete například umět číst ve strojařských výkresech a orientovat se v auditech výrobků. Co by bylo dále Vaší úlohou ve firmě: - kontrola prvních vzorků - provozní kontrola - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

HR Contact Center with German We are offering a great opportunity to work for one of the largest international companies located in Prague 6. We are looking for Czech and German speaking candidates interested in HR l- this role demands both a high level of accuracy and the ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno před 2 dny

Finanční obchodní partner Jste finanční analytik nebo controller, kterému chybí možnost prezentace a obhajoby své práce? Hledáte možnost participovat na projektech a mít klíčový vliv na rozvoj obchodu? Co takhle chopit se v roce 2019 nové výzvy a posunout se dál? ...