Analytik řízení dat Team Leader Team Leader

Pracovní místo ( Analytik řízení dat Team Leader Team Leader ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přinášíme příležitost pro zkušené data specialisty, které láká vedení menšího týmu a chtějí uplatnti své dosavadní zkušeností. V této team leaderské roli budete mít na starost :

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Stavebnictví a reality
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Sales Analyst Team Leader Jste analytický typ a v Excelu ovládáte funkce a kontigenční tabulky? Domluvíte se anglicky a nebojíte se prezentovat výsledky? Jste zkušený týmový lídr?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

SENIOR PROCUREMENT ANALYST w/FRENCH YES! Here comes a GREAT opportunity for those who are looking for ANALYTICAL job focused on PROJECT work; SOURCING the market within the PROCUREMENT field !

Automotive Researcher with ENGLISH, other language is a plus Exciting role suitable for English speakers and CAR lovers!