Analytik řízení dat Team Leader Team Leader

Pracovní místo ( Analytik řízení dat Team Leader Team Leader ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Přinášíme příležitost pro zkušené data specialisty, které láká vedení menšího týmu a chtějí uplatnti své dosavadní zkušeností. V této team leaderské roli budete mít na starost :

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Stavebnictví a reality
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Správce informačních a komunikačních technologií (aplikací), správce kybernetick Kontakt: Peterková Lucie, tel.: 244006202, e-mail: rejstrik@rejtr.justice.cz Místo výkonu práce: Soudní č.p. 988/1, Nusle, Praha 4 Požadavek vzdělání: středoškolské/VŠ vzdělání technického zaměření (bezpečnosti ICT) nebo 3 roky praxe v oblasti ...
REJSTŘÍK TRESTŮ Praha, Inzerováno před 2 dny

Senior Developer (Ruby/Ruby On Rails/JS (Angular + Ember frameworks)) Místo výkonu práce: Štěpánská č.p. 611/14, Nové Město, 110 00 Praha 1 První kontakt e-mailem na: bukhnin@gmail.com Bukhnin Valeriy, Požadavky a popis práce: - Project management skills. Time management. Team management. - MVC programming ...
Next Page Studio s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Team Leader Adresa: V parku 2325/16, 14800 Praha 414 Kontakt: Khodkevitch Ekaterina, tel.: ekaterina.khodkevich@honeywell.com Náplň: - vedení a rozvoj týmu kreativních analytiků - Provádění celosvětových kreditních a sběrných strategií včetně postupů řízení ...
Honeywell International s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny