Předák údržby

Pracovní místo ( Předák údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte novou příležitost v oboru elektro? Máte zájem se stát
Výrobní společnost hledá šikovného kandidáta do týmu:

Předák údržby – Zlínský kraj – Top Mzda
Požadujeme:
- Vyučen v oboru elektrikář nebo elektromechanik
- Praxe na podobné pozici min 3 minimálně roky
- Platná vyhláška 50/1978 Sbírky §6
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Zodpovědnost, pečlivost a schopnost týmové práce
Náplň práce:
- Seřízení a oprava elektrotechnických zařízení
- Předcházení závadám, případně jejich řešení
- Provádění běžné údržby
- Měření a regulace elektroniky
- Vedení provozní dokumentace zařízení
- Různorodá práce na technicky zajímavých strojích
Nabízíme:
- Velmi dobré finanční ohodnocení a roční bonusy
- Stabilní zaměstnání na HPP a práci v příjemném prostředí
- Příspěvky na penzijko
- Týden dovolené navíc
- Profesní rozvoj a odborná školení
- Získání zajímavých zkušeností
- Firemní stravování
- Místo pracoviště: na dojezd ze Zlína
- Nástup možný ihned
Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete mi životopis na dominik.polak“zavináč“adecco.com nebo mě kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605 a zajistěte si místo na výběrovém řízení ještě dnes.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html