Finanční analytik - IT společnost

Pracovní místo ( Finanční analytik - IT společnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Inovativní IT společnost aktuálně nabízí unikátní příležitost pro zkušeného finančního analytika, který nabízí více, než 5 let praxe z oblasti analýz/controllingu, je vášnivým zastáncem své profese, má drive, silnou orientaci na detail a chce plně uplatnit své zkušenosti na nadnárodní úrovni.

Neváhejte se nám představit, tato šance, společně s motivujícím týmem pravých profesionálů, může čekat právě na Vás!

Na pozici FINANČNÍ ANALYTIK budete zodpovídat za následující:

* FP&A především na bázi projektového řízení
* komplexní tvorbu interních finančních analýz (budgeting, forecasting, finanční modely)
* pravidelný reporting managementu
* spolupráce s účetním oddělením a dalšími finančními týmy
* zefektivnění, zavádění procesů a kontrolních systémů
* cash flow, plánování prodejů a výdajů
* komunikace s globálními i lokálními evropskými týmy
* příprava rozpočtu za své oddělení