Finanční manažer - až 100 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( Finanční manažer - až 100 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Považujete se za dynamického a rozhodného manažera? Jste profík v oblasti finančního řízení? Rozumíte finančním procesům do hloubky? Dokážete nás o tom přesvědčit? Věříme, že ano a těšíme se na Váš životopis!

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

Programátor webových aplikací Náplň práce - podílení se na vývoji a údržbě zákaznických systémů - analýza požadavků a návrh jejich řešení Požadujeme - SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření - znalost HTML, CSS, JavaScript, XML, PHP, SQL, Java - analytické myšlení a schopnost řešit ...
APEKO GROUP s.r.o. Líně, Inzerováno před 2 dny

VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE Kontakt: Osobně - Náborová kancelář Chodov - Staroměstská 31, 357 35 Chodov (PO 8-16 a ST 8-12 hod), Náborová kancelář Karlovy Vary - Jugoslávská 12, 360 01 Karlovy Vary (ÚT, ČT 8-16 hod), Náborová kancelář Ostrov - Hlavní třída 1037, Ostrov - ...
WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o. Ostrov, Inzerováno před 2 dny

POKLADNÍ v maloobchodní prodejně Pracovní náplň : nakládání se zbožím kontrola a prezentace zboží obsluha pokladny Požadujeme : vzdělání – nižší střední praxe v obchodním řetězci výhodou samostatný a výkonný způsob práce, nasazení spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a ...
NORMA, k.s. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny