Finanční manažer - až 100 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( Finanční manažer - až 100 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Považujete se za dynamického a rozhodného manažera? Jste profík v oblasti finančního řízení? Rozumíte finančním procesům do hloubky? Dokážete nás o tom přesvědčit? Věříme, že ano a těšíme se na Váš životopis!

Mohly by Vás zajímat obory:

Management

Další volná místa

obchodní zástupce Způsob kontaktu uchazečů: - telefonicky: p. Kroniková - 352 669 493 - e-mailem: sekretariat@seznam.cz Upřesňující informace: - Pžadujeme: příjemné a profesionální vystupování,prodejní a komunikační schopnosti,samostatnost, spolehlivost, ...
Kynšperský pivovar s.r.o. Kynšperk nad Ohří, Inzerováno před 2 dny

MANAŽER VÝROBY + služební automobil Hledáte novou výzvu a rádi byste pracovali v oblasti automobilového průmyslu? Jste rozeným leadrem, který je schopen komunikovat v anglickém jazyce a máte zkušenosti v oblasti vstřikování plastů? Pokud ano, zašlete nám svou reakci na pozici ...
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

pracovník Back Office pro projekty T-Mobile a Vodafone místo výkonu práce:Hilbertova č.p. 65,440 01 Louny 1 znalost Microsoft Office, svědomistost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, chuť pracovat naplno Nabízíme: Odborné zaškolení. Hlavní pracovní poměr Motivační finanční hodnocení Benefity ...
Baxton s.r.o. Louny, Inzerováno před 3 dny