Pomocný pracovník ve výrobě

  • Šlapanice

Pracovní místo ( Pomocný pracovník ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pomocný pracovník ve výrobě - Brno, Šlapanice - 18-20 000 Kč Informace o pracovním místě
- převoz materiálu po výrobě
- odvoz odpadního materiálu
- další pomocné práce na obrobně
Požadujeme
- SOU/SŠ
- manuální zručnost, fyzická zdatnost
- spolehlivost, pracovitost, samostatnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční)
- termín nástupu do pracovního poměru ihned nebo dle dohody
Nabízíme
- motivující platové ohodnocení
- zázemí silné a stabilní společnosti s 14-ti letou tradicí v Brně a dlouhodobou pracovní perspektivu (nástup do kmenového stavu)
- místo výkonu práce – Šlapanice u Brna (K Letišti)
- pracovní doba (3 směnný provoz - ranní, odpolední a noční směny)
- možnost kariérního růstu

Bohatá nabídka benefitů:
- soustavné vzdělávání, možnost výuky jazyka pro každého zaměstnance
- 5 týdnů dovolené
- nadstandardní příspěvky na stravování, závodní stravování
- životní pojištění a další