Elektrikář/elektronik, 190 Kč/hod.

  • Rokycany

Pracovní místo ( Elektrikář/elektronik, 190 Kč/hod. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou vláknin, papírů, lepenky a zboží z těchto materiálů, hledáme do kmenového stavu provozně zkušené ELEKTRIKÁŘE/ELEKTRONIKY.

Informace/Nabízíme:
- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: ROKYCANY
- zázemí stabilní firmy
- pozice do kmenového stavu
- nástupní mzda 190 Kč/hod + zákonné příplatky
- třísměnný provoz + sobotní údržba 1x za 3 týdny

Náplň práce:
- servis a údržba zařízení na výrobu formátů vlnité lepenky, technického vybavení budov v provozu
- zajištění bezproblémového a plynulého chodu a výroby
- řízení a optimalizace procesů, podporovaných programovatelným automatem SPS
- plánování a provádění prací údržby, spolupráce na speciálních projektech o víkendech

Požadujeme:
- SOU nebo SŠ vzdělání v příslušném oboru
- praxe a profesní zkušenosti v dané pozici
- spolehlivost, zručnost, trpělivost
- schopnost pracovat v náročném a stresovém prostředí
- vlastní dopravní prostředek k dopravě do zaměstnání
- znalost zacházení s moderní technikou v oblasti řídících programů a IT
- znalosti v oblasti techniky pohonů a programovatelných automatů SPS (S7)

Kontakt:
- Petra Klímová (602 535 437; petra.klimova@adecco.com )