Vedoucí expedice

Pracovní místo ( Vedoucí expedice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODVĚTVÍ: výrobní společnost
LOKALITA: Tachovsko
NÁSTUP: dle domluvy

NÁPLŇ PRÁCE:
- Zajištění řádné expedice hotových výrobků k zákazníkům dle požadovaných dispozic
- Objednání a vedení evidence obalového materiálu od zákazníků
- Odběr z předávacího místa hotových výrobků a jejich uskladnění ve skladu hotové výroby
- Odběr hotových výrobků zboží dle principu FiFO ze skladu
- Příprava zboží pro jednotlivé dodávky zákazníkům a vystavování expedičních dokladů
- Odpovědnost za bezpečný provoz, používání zařízení, manipulaci, dopravu, skladování zařízení, manipulačních vozíků a nabíjení
- Odpovědnost za řízení nakládky a vykládky v určené části logistického oddělení
- Objednávání dopravy u externích firem
- Rozhodování o řešení základních problémů EMS v rámci své působnosti, zejména předcházení haváriím
- Odpovědnost za vyhodnocení rizik a rizikových faktorů na zařízení a provozu a zpracování návrhu opatření k jejich eliminaci

POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání technického směru
- Praktické zkušenosti v oblasti expedice podmínkou
- Zkušenost s vedením podřízených
- Komunikativní znalost NJ podmínkou
- Znalost práce na PC
- Zkušenosti s vedením pracovníků
- Aktivní přístup, organizační schopnosti, barvocit

NABÍZÍME:
- Zázemí stabilní nadnárodní výrobní společnosti
- Dobré finanční ohodnocení, 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Vzdělávací a jazykové kurzy

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com , nebo volejte na tel. 721 260 396.