Manažer logistiky

Pracovní místo ( Manažer logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte manažerské zkušenosti v oblasti logistiky a s optimalizací pracovních procesů v oblasti plánování výroby, strategického nákupu, skladového hospodářství a dopravy?

Dynamicky se rozvíjející společnost s cílem zefektivnit činnost oddělení logistiky hledá kandidáta s výbornými organizačními schopnostmi s důrazem na důslednost a systémovost v práci na pozici:

MANAŽER LOGISTIKY S AJ (NÁSTUP IHNED)

NÁPLŇ PRÁCE:

· Aktivní řízení činností v oblasti nákupu, skladu a dopravy
· Stanovení strategie, odpovědnosti a pravomoci v oblasti nákupu, skladu a dopravy
· Koordinace procesů mezi logistikou a výrobou
· Dodržování principů logistiky (výrobní firmy)
· Dodržování procesů uvedených v příručce jakosti (nákup, sklad, doprava)
· Zodpovědnost za přípravu rozpočtu
· Zodpovědnost za dosažení výsledků
· Zodpovědnost za průběžný reporting (týdenní/měsíční)

POŽADUJEME:

· SŠ vzdělání
· Zkušenosti z oblasti logistiky ve výrobní firmě
· Znalost LEAN nástrojů 5S, Lean production, JIT
· AJ na aktivní úrovni
· Znalost MS Office
· Řidičský průkaz (sk. B)
· Dobré organizační schopnosti, aktivní přístup k pracovním povinnostem
· Velmi dobré komunikační dovednosti, manažerské schopnosti

NABÍZÍME:

· Velmi motivující platové ohodnocení + roční odměny ze zisku
· Manažerské benefity, včetně služebního automobilu
· Perspektivní uplatnění v stabilní prosperující české společnosti
· 5 týdnů dovolené
· Možnost výběru mezi firemním stravováním nebo příspěvkem na s