Tooling Manager – East Europe

Pracovní místo ( Tooling Manager – East Europe ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Semily hledáme vhodné kandidáty na pozici Tooling Manager – East Europe.

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Znalost nástrojů pro vstřikování plastů - praxe min. 2 roky
- Znalost technologie výroby nástrojů pro vstřikování plastů
- Zkušenost s vedením podřízených výhodou
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Znalost CAD programů
- Ochota přijímat nové úkoly a výzvy
- Odpovědnost, časová flexibilita, schopnost týmové práce
- Organizační schopnosti, time management
- Odolnost vůči stresu

Náplň práce:

- Vedení a organizace Tooling Department for East Europe – nástroje pro vstřikování plastů
- Koordinace a plánovaní kapacit projektů (nástrojů pro vstřikování plastů, kooperace s ostatními závody)
- Komunikace se zákazníky, vyjednávání s dodavateli
- Kalkulace nových zakázek a kapacit
- Validace výrobních specifikací nástrojů pro vstřikování plastů, schvalování konceptů
- Kontrola plnění termínových plánů nových projektů nástrojů pro vstřikování plastů / vzorování / transfer forem / tech. specifikací
- Podpora při řešení technologických problémů v předvýrobě
- Podpora při náběhu projektů do série

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Atraktivní finanční ohodnocení, pružná pracovní doba
- Nástup možný ihned
- Propracovaný systém benefitů (týden dovolené navíc, Cafeteria, apod.)

V přípa