CNC seřizovač – Olomouc, Prostějov, Přerov

Pracovní místo ( CNC seřizovač – Olomouc, Prostějov, Přerov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro globálního lídra v oblasti designu, vývoje a výroby produktů a služeb pro zpracovatelský průmysl a strojírenství hledáme šikovné lidi na pozici CNC seřizovač.
Nabízíme
- Stravenky (70Kč)
- 25 dní dovolené
- Nadstandardní příplatky za odpolední, noční + měsíční bonusy
- Čisté pracovní prostředí
- Možnost růstu
- Bonusy za produktivitu a nulovou absenci až 6 000 Kč/rok
- Příspěvek na pojištění až 6 000 Kč/rok
- Podpora v rámci stěhování za prací
Náplň práce
- Zodpovědnost za zhotovení výrobku dle výrobního plánu
- Zhotovení výrobku dle výkresové dokumentace a technologického postupu
- Řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku
- Spoluúčast na zlepšování projektů
Požadujeme
- SOU obráběč kovů / mechanik – seřizovač nebo absolvování příbuzných oborů výhodou
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Manuální zručnost
- Nadání v technické a mechanické činnosti
- Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na email: tereza.navrkalova@adecco.com , do předmětu uvádějte přesný název pozice!
ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Tel.: 734 444 904
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html