Referent obchodního oddělení – ZLÍNSKÝ KRAJ

Pracovní místo ( Referent obchodního oddělení – ZLÍNSKÝ KRAJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rádi jednáte s klienty a hledáte pro ně ideální řešení? Chcete získat nové zkušenosti v zákaznickém servise případně využít již ty, které už máte? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí hledá kandidáty do obchodního oddělení na pozici

Co budete u nás dělat?

· Denní komunikace se stávajícími zákazníky a zajištění jejich požadavků ohledně zakázek
· Spolupráce se zákazníky na řešení reklamací a neshod u dodávek
· Příjem a zpracování objednávek od zákazníků
· Řešení problémů s příchozími platbami
· Hodnocení jednotlivých zákazníků a reporting

Co požadujeme?

· Vysokoškolské případně středoškolské vzdělání
· AJ nebo FJ případně NJ na komunikativní úrovni
· Zkušenost na podobné pozici je podmínkou
· Reprezentativní a zároveň strukturovaný projev
· Pro zákaznický a zodpovědný přístup
· Schopnost organizovat si práci

Co Vám nabízíme?

· Velmi dobré platové podmínky a roční bonusy
· Zajímavou práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
· Aktivní využití cizích jazyků
· Týden dovolené navíc
· Možnost nastartovat svoji kariéru
· Originální firemní kulturu a mnoho firemních akcí
· Odborné zaškolení pro nové zaměstnance a další firemní kurzy
· Příspěvky na stravování
· Příspěvky na životní pojištění
· Místo pracoviště ve ZLÍNSKÉM KRAJI
· Nástup je možný ihned

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete mi životopis na dom