Purchase Specialist

Pracovní místo ( Purchase Specialist ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Trutnov hledáme vhodné kandidáty na pozici Nákupčí.

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
- Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- Základní znalost výkresové dokumentace
- Samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu

Náplň práce:

- Řízení a koordinace nákupních operací, zodpovědnost za realizované nákupy
- Kontrola a analýza nákupních cen, vyjednávání s dodavateli
- Nastavovaní a sledování rozpočtu, optimalizace procesů nákupu
- Zabezpečení efektivního nákupu produktů a sortimentu
- Hledání nových dodavatelů s potenciálním sortimentem
- Komunikace, řízení vztahů a řešení problémů s dodavateli a hodnocení spolupráce

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- Propracovaný systém benefitů
- Týden dovolené navíc
- Nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.bubenickova@adecco.com , tel. +420 724 611 62

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html
By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More