Obchodně – technický zástupce

Pracovní místo ( Obchodně – technický zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte obchod v krvi? Chcete uplatnit své zkušenosti z obchodního prostředí?
Pak jste ten pravý nebo ta pravá. Staňte se obchodníkem v silné a stabilní české společnosti, která je leaderem na trhu ve svém odvětví.
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO ZLÍNSKÝ KRAJ – STAVEBNICTVÍ
Náplně práce:
- Vedení obchodních jednání
- Péče o stávající klienty
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí a jejich akvizice
- Příprava nabídek a prezentací
- Monitorování trhu a tvorba reportů pro vedení
- Účast na veletrzích
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Obchodní praxe minimálně 2 roky
- Výtečné komunikační a vyjednávací schopnosti
- Asertivní a reprezentativní vystupování
- Zodpovědnost a spolehlivost
- Řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
- Velmi dobré platové ohodnocení – fixní plat a výkonnostní bonusy
- Pružnou pracovní dobu
- Možnost využívat home office
- Zázemí největší české společnosti v odvětví
- Firemní automobil i k soukromým účelům, notebook, telefon
- Odborné firemní zaškolení a podpora v terénu
- Originální firemní kultura
- Zajímavou a různorodou práci
- Nástup možný ihned případně dohodou
- Místo pracoviště je Zlínský kraj

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete mi svůj životopis v české verzi ve Wordu na e-mail: dominik.polak@adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605.
Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným po