Řidič skupiny B C E

Pracovní místo ( Řidič skupiny B C E ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou společnost sídlící v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ SKUPINY B C E.

Požadujeme:
Řidičské oprávnění skupiny B C E
Profesní průkaz řidiče
Digitální karta řidiče výhodou
ADR kvalifikace výhodou
Ochota ke kvalifikované práci se speciální technikou
Ochota občasných služebních cest

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti s výbornou pozicí na trhu
Zajímavé platové ohodnocení s možností finančního růstu
Práce na HPP na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou
Pracovní doba dle zakázek

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html
By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html