TECHNICKÝ SKLADOVÝ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( TECHNICKÝ SKLADOVÝ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete se stát součástí prosperující české společnosti se sídlem ve Zlínském kraji?

Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí hledá kandidáta na pozici:

TECHNICKÝ SKLADOVÝ PRACOVNÍK - ZLÍNSKÝ NEBO VSETÍNSKÝ OKRES
Náplň práce:
- Zajištění příjmů a výdeje materiálu do výroby
- Obsluhování vysokozdvižného vozíku a jiné manipulační techniky
- Vedení záznamů o pohybu materiálu
- Doprava materiálu do výroby

Požadujeme:
- SŠ/SOU technického zaměření
- Orientace ve výkresové dokumentaci je podmínkou
- Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
- Zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem výhodou
- Znalost práce s MS Office
- Ochota práce ve dvousměnném provozu
- ŘP skupiny B

Nabízíme:
- Velmi dobré platové ohodnocení
- Stabilní práci na HPP v zavedené české firmě
- Firemní zaškolení a další rozvojové kurzy
- Příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
- Šance uplatnit své technické znalosti ve strojírenství
- Možnost stravování přímo ve firmě
- Místo pracoviště: Zlínský okres
- Nástup dle dohody případně ihned

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis v české verzi ve Wordu na e-mail: dominik.polak@adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 611 605.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html.