Produktový specialista

Pracovní místo ( Produktový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v okrese Kolín, hledáme vhodné kandidáty na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA.

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání nejlépe grafického zaměření.
- praxe v oboru polygrafie a souvisejících oborech výhodou
- angličtina na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
- zkušenost s komunikací se zákazníkem v anglickém jazyce
- MS Office
- výhodou znalost práce v Mac (Photoshop, Adobe Illustrator)
- ŘP sk. B

Náplň práce:

Administrativní podpora – komunikace se zákazníkem v cizím jazyce, administrativní podpora projektů.

- spolupráce na zajištění zpracování designu pro klienta jemu přidělenému
dle představ klienta a s ohledem na technologické možnosti zaměstnavatele,
od přijetí a kontroly dat až po zdárnou realizaci na výrobní lince
- poskytuje klientovi poradenství pro nejlepší výsledek produktu (lak, rastr,…)
- kontroluje u designu správnost podkladů předávaných do výroby
- u náročných zakázek je přítomen „nájezdu“ zakázky /ve spolupráci s útvary technologie a kvality/
- úzce spolupracuje s technologem tisku a odpovědným pracovníkem kvality na případné optimalizaci podkladů pro opakovanou výrobu
- poskytuje podklady zákaznickému oddělení pro fakturaci repro prací klientovi
- plní další činnosti v rámci svého pracovního zařazení na pokyn nadřízených

Při své práci důsledně dbá všech pokynů a pravidel výroby v systému DPG, zejména při práci s DPG barvou

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení
- příje