Key Account Manager

Pracovní místo ( Key Account Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, neustále se rozvíjející společnost působící v oblasti zpracování plastu, hledáme vhodné kandidáty na pozici KEY Account Manager.

Náplň práce:

zjišťování všeobecných trendů trhů a vývojových tendencí
realizace aktuální strategie odbytu
spoluúčast na vypracování budoucích strategií trhu
vypracování a realizace marketingových opatření
akvizice
podpora zákazníků při technických a organizačních problémech

Požadujeme:

ekonomické nebo technické vzdělání
AJ na komunikativní úrovni
znalost výrobního procesu
technická znalost zpracování umělých hmot a konstrukcí forem
základní znalost systémů řízení kvality

Nabízíme:

zaměstnání v rozvíjející se společnosti
příjemné pracovní prostředí
platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
zaměstnanecké benefity
možnost dalšího vzdělávání

Zaujala Vás pracovní pozice? Splňujete kvalifikační předpoklady? Zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.