Vývojový inženýr - elektro

Pracovní místo ( Vývojový inženýr - elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, významnou nadnárodní společnost sídlící v okrese Jičín, hledáme vhodné kandidáty na pozici VÝVOJOVÝ INŽENÝR - ELEKTRO.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického zaměření (nejlépe elektro)
- Pozice vhodná pro absolventy, praxe v oblasti výkonové elektrotechniky výhodou
- Znalost analýzy sítí výhodou, ne podmínkou
- Komunikativní NJ nebo AJ podmínkou
- Základní znalost normy ISO 9001: 2000, zkoušky dle. Vyhl. 50/78 Sb. Výhodou
- Dobrá znalost práce v MS Office aplikacích
- Organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, spolehlivost, schopnost týmové práce, chuť a aktivní snaha se neustále vzdělávat
- ŘP sk. B, ochota občasných služebních cest

Náplň práce:

- Vývoj výkonových kondenzátorů a kondenzátorů pro výkonovou elektroniku a jejich následné zavádění do sériové výroby
- Práce na vývojových projektech
- Zodpovědnost za vzorky pro zákazníky, jejich kontrolu, měření a protokoly
- Spolupráce s laboratoří

Nabízíme:

- Stálé a perspektivní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu
- Zajímavou a zodpovědnou práci u české, mezinárodně orientované společnosti
- Nástupní plat dohodou
- Místo výkonu práce – Jičín
- Firemní benefity (5 dní dovolené nad zák.rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění)

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu lucie.ledlova@adecco.com , tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich