Project Manager

Pracovní místo ( Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte vzdělání technického směru?
Ovládáte AJ?
Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, který se pohybuje v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

PROJECT MANAGER

Náplň práce:
· spolupráce s konstrukcí při vývoji nových výrobků
· účast na jednání u zákazníka
· koordinace činnosti při plánování nových náběhů
· účast v procesu žádostí o změnu (zákazník, dodavatel, vývoj, výrobní závod)
· iniciovat změnové procesy spojené s výrobou
· účast na jednáních u zákazníka
· tvorba termínových plánů a montážních konceptů, kontrolních a průběhových plánů,

Požadujeme:
· SŠ/VŠ vzdělání technického směru
· znalost AJ na komunikativní úrovni
· praxi s vedením projektů v oblasti sériové výroby a s novými náběhy
· schopnost orientace v konstrukční a technologické dokumentaci
· znalost FMEA, SPC, norem ISO 9001, QS 9001, ISO/TS 16949 výhodou
· zkušenosti v automotive velkou výhodou
· řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
· zajímavou práci v nadnárodní společnosti
· atraktivní platové ohodnocení
· rozvoj, stabilitu a jistotu
· moderní pracovní prostředí
· motivující systém odměňování a benefitů

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725562671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html