QUALITY ENGINEER s AJ

Pracovní místo ( QUALITY ENGINEER s AJ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti z oblasti kvality?
Ovládáte anglický jazyk?
Tak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta, společnost z oblasti automotive, hledáme vhodné uchazeče na pozici:
QUALITY ENGINEER
NÁPLŇ PRÁCE:
- zlepšovat zákaznickou a dodavatelskou kvalitu
- řešení reklamací a reporting
- rozhodovat se na základě bezpečnosti a výrobní politiky
- spolupráce při zlepšování procesů ve společnosti a v úseku výstupní kvality
- řídit a organizovat dokumentaci kvality z pohledu produktu a procesu

POŽADAVKY:
- VŠ/SŠ technického směru
- zkušenosti v oblasti kvality v automotive společnosti
- znalost AJ na dobré úrovni
- znalost nástrojů kvality
- znalost systému řízení podle ISO/TS 16949
- organizační schopnosti

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké benefity
V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu petra.vitova@adecco.com, tel. 725 562 671
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html