Technik údržby

Pracovní místo ( Technik údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNIK ÚDRŽBY

Náplň práce:
- Rozvoj výkonu delegované údržby, pomoc dílenským technikům
- Zvýšení spolehlivosti v nepřetržitém provozu
- Disponibilita a bezpečnost provozu strojů a zařízení
- Kontrola prováděné delegované údržby, odstranění nedostatků
- Kontrola vedení dokumentace preventivní údržby, vedení technické dokumentace
- Doškolování personálu v oblasti delegované údržby, školení dílenských techniků

Požadavky:
- Vyhl. 50, §6
- Praxe v oblasti údržby nebo servisu výhodou
- Znalost silnoproudé a slaboproudé elektrotechniky
- Ochota pracovat ve třísměnném provozu
- Samostatnost, manuální zručnost, rozhodnost
- Týmový duch, dynamika, aktivní přístup, flexibilita
- Ochota učit se novým věcem a rozvíjet se

Nabízíme:
- Dynamické, náročné a profesionální prostředí mezinárodní stabilní automobilové společnosti
- Možnost kariérního růstu
- Podporu při studiu cizích jazyků a osobním rozvoji, vzdělávání
- Závodní stravování, příspěvek na dojíždění
- Moderní výrobní závod, použití nejnovějších technologií, neustálé inovace

V případě zájmu mi zašlete Váš životopis - dan.mikulic@adecco.com .