Ředitel divize mezinárodní společnosti

Pracovní místo ( Ředitel divize mezinárodní společnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel divize silniční dopravy pro mezinárodní přepravní společnost
Hledáme zkušeného člověka s vizí, který se nebojí výzev a je připraven uplatnit své zkušenosti a schopnosti a převzít na sebe zodpovědnost za divizi mezinárodní korporace. Člověka, který dokáže motivovat své okolí a má za sebou profesní zkušenost s vedením.
Pracovní náplň:
Pracovní náplní je řídit, kontrolovat a dále rozvíjet divizi nákladní přepravy na národní úrovni (Slovensko) a být zodpovědný za plnění vytyčených plánů a strategií firmy. Dále je úkolem řízení managerů jednotlivých oddělení (PR, HR, finanční ředitelé apod.) a starost o zvýšení efektivity a růstu společnosti v souladu s firemními prioritami.
Jedním z hlavních cílů je tvorba strategie a finančního plánu na následující rok.
Klíčové dovednosti a schopnosti:
- Výborné manažerské schopnosti, vysoké pracovní nasazení, odhodlání rozvíjet sám sebe i zaměstnance ve svém okolí
- Zkušenosti s řízením společnosti a zodpovědností za finanční výsledky firmy, minimálně 3 roky
- Zkušenosti s tvorbou finančních plánů a strategií
- Výborná znalost anglického jazyka, komunikace a obchodní schůzky s klienty na denní bázi
Nabízíme:
- Uplatnění znalostí a manažerských dovedností ve velké mezinárodní společnosti
- Služební vozidlo, telefon a notebook je samozřejmostí
- Platové ohodnocení dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu vendula.stojanova@adecco.com. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zamě