Mistr výroby

Pracovní místo ( Mistr výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro
našeho klienta, společnost působící oblasti automotive, hledáme vhodné
kandidáty na pozici Mistr výroby Očekáváme: min. SŠ
vzdělání technického směru praxe na
obdobné pozici min. 2 roky znalost ISO TS 16949, praxe v automotive výhodou znalost AJ
výhodou uživatelská znalost
práce na PC schopnost
pracovat v týmu i samostatně ŘP skupiny B Náplň práce: komplexní
zabezpečení výrobní činnosti svěřeného úseku organizace a
zajištění zlepšování systému jakosti ve výrobě zodpovědnost
za přípravu pracovišť na audity zajištění
efektivního využívání výrobních zdrojů zodpovědnost
za dodržování zásad BOZP a PO ve výrobě zajištění
efektivního využití směnového času podřízenými pracovníky Nabízíme: hlavní
pracovní poměr zázemí silné
a stabilní společnosti odpovídající
mzdové ohodnocení zaměstnanecké
výhody nástup možný
ihned Zaujala Vás
naše nabídka? Pokud ano a
splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na
adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních
údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách
ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html