Project Leader

Pracovní místo ( Project Leader ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, nadnárodní automotive společnost ve Středočeském kraji, hledáme kandidáty na pozici PROJECT LEADER.

Pracovní náplň :
· Příprava, plánová a zavádění nových projektů do výroby
· Tvorba flow chart výroby, procesní FMEA a spolupráce na tvorbě kontrolních plánů
· Koordinace kontinuálního zlepšování výroby produktů
· Vyhodnocování nákladů na projekt
· Odpovědnost za vzorkování
· Spoluzodpovědnost na aplikaci nových, moderních procesů a technologií do výroby
· Spolupráce s obchodním oddělením při přípravě podkladů pro poptávkové řízení
· Aktualizace výkonových norem

Požadujeme :
· SŠ/VŠ vzdělání
· Praxe v oblasti automotive na podobné pozici
· AJ na pokročilé úrovni podmínkou
· Orientace ve výkresové dokumentaci
· Technické myšlení a analytický přístup
· Aktivní přístup a samostatnost při řešení úkolů
· Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme :
· Zajímavou práci ve stabilní společnosti
· Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
· Odpovídající mzdové ohodnocení
· Firemní benefity
· Dotované závodní stravování
· Bezplatné odborné vzdělávání

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu kamila.stejskalova@adecco.com , tel. +420 602 789 870.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html
By submitting information, you consent to th