REGIONÁLNÍ MANAŽER POBOČEK

Pracovní místo ( REGIONÁLNÍ MANAŽER POBOČEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro našeho klienta, působícího v oblasti pojišťovnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání
- min. 2 roky zkušenosti s vedením a rozvojem týmu podřízených
- praxe v oblasti pojišťovnictví výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil podmínkou
- manažerské dovednosti a schopnost vést tým
- dobré komunikační a organizační dovednosti

- vedení a rozvoj svěřených poboček
- efektivní motivace a stimulace jednotlivých pracovníků
- sestavování a plnění obchodního plánu
- komunikace s vedením společnosti, spoluúčast na vytváření obchodní strategie společnosti
- aktivní spolupráce při zavádění obchodních akcí a nových produktů do praxe

Nabízíme
- práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavou práci s možností samostatně rozhodovat a realizovat se
- motivující finanční ohodnocení
- komplexní systém vzdělávání a tréninků
- perspektivu profesního a osobního růstu
- řadu zaměstnaneckých benefitů

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html