Technolog

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímá Vás oblast technologií?
Máte zájem pracovat v úspěšné společnosti? Pak hledáme právě Vás!

Významná zahraniční společnost hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici:

TECHNOLOG

Očekáváme:
- VŠ/SŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojního zaměření
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- schopnost pracovat dle výkresové a technické dokumentace
- velmi dobrou znalost strojírenských technologií
- znalost NJ výhodou
- znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- zodpovědnost za kompletní technologie pro určitou skupinu strojů
- operativní řešení technických problémů výroby
- navrhování cílových pracovních postupů, zajištění přípravy pracovních postupů
- plánování posloupnosti práce a jednotlivých pracovních kroků
- provádění optimalizačních opatření a řízení změn

Nabízíme
- zajímavou a perspektivní práci v zahraniční společnosti na hlavní pracovní poměr
- motivující finanční ohodnocení
- podporu v dalším profesním rozvoji
- další zaměstnanecké výhody a bonusy

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu petra.vitova@adecco.com, tel. 725562671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http: //www.adecco.cz/Prohlaseni.html