ABAP DEVELOPER

Pracovní místo ( ABAP DEVELOPER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce může být i zábavou… Pro našeho velice významného klienta s úžasnou firemní kulturou, mezinárodní společnost s více než 15.000 zaměstnanci, kteří operují v cca 60 zemích po celém světě, hledám nového člena IT týmu v Brně pro pozici ABAP DEVELOPER.

Náplň práce: · Programátorská činnost v oblasti SAP R/3
· Vývoj nové funkcionality
· Údržba existujících aplikací
· „Second level support“ pro klíčové a koncové uživatele v rámci skupiny
· Účast na rollout projektech a implementace SAP R/3 v rámci skupiny
· Školící činnost při vyžádání
· Spoluúčast při analýze a tvorbě nových řešení v oblasti SAP R/3 a kooperujících systémech

Požadavky:

Velmi dobrou znalost programovacího jazyka ABAP Znalost OO programování, „user-exit“ technologií, WD4A Zkušenosti s programováním alespoň nad některými z modulů SD, MM, WM, PP, PS, PM, FI, CO Zkušenosti s vývojem workflow jsou výhodou Dobrou znalost AJ Znalost NJ je výhodou Zkušenosti s prací v mezinárodním týmu Zákaznický přístup, ochota cestovat
Nabídka:

6 týdnů dovolené 13. a 14. mzda, kvartální odměny Perspektivní a zajímavá práce v prosperující firmě Osobní a profesní rozvoj Mladý přátelský kolektiv Každodenní využívání znalosti cizích jazyků příspěvek na zdravotní péči závodní stravování, penzijní připojištění bezplatné jazykové vzdělávání a zdravotně-preventivní péče kulturní a společenské akce a další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu Výkon práce - Brno
Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete mi svůj životopis v českém a angl